Dé routekaart naar een aardgasvrije en duurzame wijk

10 januari 2022

Dé routekaart naar een aardgasvrije en duurzame wijk

Voor bewoners die aan de slag willen of een doorstart willen maken.

De komende jaren hebben we een flinke opgave om onze wijken en woningen aardgasvrij en duurzamer te maken. Als bewonersinitiatief kan je flink wat invloed hebben op de manier waarop onze wijken en woningen aardgasvrij en duurzamer gemaakt worden. Zeker door dit samen met je buurtgenoten én de gemeente te doen.

Maar hoe pak je dit aan? En waar moet je aan denken bij een complex onderwerp als de warmtetransitie? Deze routekaart helpt je op weg. Ieder proces is uniek, dus haal er vooral uit wat voor jouw project bruikbaar is!

De Aardgasvrije Wijken Routekaart

Meer informatie? Neem contact op met:

Profiel Suzanna Bekkema

Suzanna Bekkema

Externe professional op het gebied van Klimaat & Energie